Bochnia, ul. Gołębia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 650 000 PLN
Powierzchnia
470,54 m2

Do sprzedania Nieruchomość komercyjna, położona w ścisłym centrum Bochni. Działka o pow. 0,0748 ha, zabudowana budynkiem komercyjnym. Jest to budynek piętrowy, o pow. użytkowej 470,54m2 w stanie developerskim, zawiera trzy poziomy z niezależnymi wejściami, każdy poziom ma własne sanitariaty. Budynek przygotowany do indywidualnej aranżacji pod różnorodną działalność gospodarczą. Dodatkowo zabudowę nieruchomości stanowi zespół trzech garaży, na których przebudowę, nadbudowę i rozbudowę zostało wydane pozwolenie na budowę. Projektowana przebudowa garaży na budynek usługowo-mieszkalny o projektowanej powierzchni użytkowej 194,70m2. Sporą część działki stanowi plac manewrowo-postojowy z kostki brukowej, o powierzchni 530m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, z wieloma możliwościami zagospodarowania, a jej umiejscowienie przy jednej z najładniejszych historycznych ulic Starego Miasta, stanowi niepodważalny atut.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.2
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu