Królówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
335 m2

Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna Nieruchomość - restauracja, położona na wodzie. Na ponad 73 arach działki o przeznaczeniu usługowym, 27 arów zajmuje staw, na którym postawiona jest restauracja - całość leży na terenie Wiśnicko-Lipnickiego Parku Krajobrazowego.
Staw jest zarybiony - między innymi karpie koi, węgorze, sandacze, jesiotry, złote orfy, liny, krasnopióry. Czysta woda przepływowa z potoku, z leśnego źródła.
Budynek - posadowiony na 32 palach żelbetowych wys. 11m. W większości wykonany z modrzewia syberyjskiego, konstrukcja szkieletowa, kryty strzechą. Stolarka okienna drewniana, szkło hartowane. Pod główną bryłą budynku betonowa płyta zbrojona, nad parterem strop drewniany.
Pow. użytkowa 327m2, całkowita 335m2. Na parterze otwarta sala o pow. 195m2, dodatkowo zadaszony pomost o pow. ok. 40m2. Pozostałe 88m2 parteru stanowią: bar, kuchnia, zmywalnia, dwie toalety, magazyn i pomieszczenia pomocnicze. Poddasze ma ok. 44m2 pow. użytkowej, w tym pokój socjalny, łazienka z prysznicem, toaletą i pralką.
W budynku prąd, gaz, ciepła woda z bojlera na gaz, klimatyzacja, ogrzewanie klimatyzacją, wentylacja mechaniczna, alarm, monitoring. Na działce studnia głębinowa na 40m, szambo.
Teren wokół Nieruchomości jest ogrodzony, posiada parking i duży plac zabaw. Dodatkowo na działce jest mniejszy zbiornik wodny - ok. 180m2 - mogący służyć jako basen - jest wybetonowany i posiada system filtrów.
Istnieje także możliwość dokupienia wyposażenia kuchni, a także projektu rozbudowy restauracji. Projekt zakłada utworzenie sali weselnej z toaletami, która po połączeniu z restauracją stworzy możliwość organizacji imprez do 170 osób. Nieruchomość ma ogromny potencjał rozwoju, ze względu na rozległość terenu oraz jego przeznaczenie pod usługi (m.in. opcja budowy miejsca pod noclegi i możliwość nawiązania współpracy z Kopalnią Soli w Bochni i Zamkiem w Nowym Wiśniczu).

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Szerokość działki (mb.): 108
  • Długość działki (mb.): 100
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Chłodnie: Tak
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu