Grabie

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 400 000 PLN
Powierzchnia
12 082 m2

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą nieruchomość komercyjno-mieszkalną. Na działce o powierzchni 65 arów, na wydzielonej części 35a znajduje się część komercyjna, w skład której wchodzą:
hala produkcyjna z zapleczem biurowo-socjalnym, o pow. użytk. 744m2,
druga hala o pow. 202m2 oraz
budynek usługowy z częścią biurowo-socjalną, o pow. użytk. 301m2.
Wysokość hal: 8,6 - 9,5m.
Dodatkowo plac manewrowy wybetonowany, o powierzchni 950m2.
Wjazd bezpośrednio z drogi gminnej - brama wjazdowa automatyczna o szer. 12 m.
Na przeciwko - bezpośrednio po drugiej stronie drogi gminnej, znajduje się druga działka, wchodząca w skład Nieruchomości - działka o pow. 55a, częściowo wybetonowana - na szer. 78m i dług. 30m. Idealnie przygotowana do parkowania i manewrowania wielkogabarytowych pojazdów.
Sieci infrastruktury technicznej: przyłącz wody, kanalizacja do zbiornika bezodpływ.na własnej działce, prąd, siła o mocy max 160 kW z możliwością powiększenia mocy do 250 kW, gaz z sieci.
Integralną część Nieruchomości stanowi wysoce komfortowa strefa mieszkalna, znajduje się na oddzielonej części 30a, w skład której wchodzi dom o pow. użytk. 148m2 o bardzo wysokim standardzie wykończenia, budynek garażowy z użytkowym poddaszem, o pow. użytk. 105m2, altana ogrodowa murowana z wewnętrznym grillem, wykończona piaskowcem, o pow. 35m2 oraz basen o pow. 27m2 z otaczającym go tarasem.
Teren ogrodzony - od strony drogi mur z piaskowca z elementami metaloplastyki. W całej strefie mieszkalnej szereg unikatowych nasadzeń, skalniaki, plac zabaw, ścieżki i podjazdy z kostki betonowej. Teren niezwykle atrakcyjny.
Do bliższego zapoznania się z opisem strefy mieszkalnej zapraszamy do ogłoszenia: Dom z zespołem hal produkcyjnych.

  • Kształt działki: Nieregularny
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu