Gorzków

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
895 000 PLN
Powierzchnia
1 040 m2

Przedstawiamy Państwu do sprzedania nieruchomość o charakterze komercyjnym - jest to budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni użytkowej 1.040m2. Budynek składa się z ośmiu jednakowych pomieszczeń - każde o powierzchni 96m2 - do większości pomieszczeń są bezpośrednie bramy wjazdowe, dodatkowo komunikacja wewnętrzna tylnym holem przez całą długość budynku, a także bezpośrednio pomiędzy pomieszczeniami. Przy głównym wejściu znajdują się 4 pomieszczenia o łącznej pow. 90m2, do przeznaczenia pod biurowe lub gospodarcze. Budynek murowany, niepodpiwniczony. Istnieje dodatkowa możliwość sprzedaży maszyn i urządzeń do produkcji mebli, stanowiących wyposażenie budynku i będących nadal w użytkowaniu. Wysokość pomieszczeń 3m. Budynek położony na działce o powierzchni 45ar. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ma przeznaczenie pod zabudowę usługową komercyjną.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu