Bochnia

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 750 000 PLN
Powierzchnia
1 000 m2

Nieruchomość położona w ścisłym centrum średniowiecznego królewskiego miasta soli - Bochni, pomiędzy dwiema ulicami - Bernardyńską i Gołębią. Dwie działki o łącznej pow. 1.332m2 zabudowane dwoma budynkami - mieszkalnym i komercyjnym. Budynek o charakterze komercyjnym, piętrowy, o pow. użytkowej 470,54m2 w stanie developerskim, zawiera trzy poziomy z niezależnymi wejściami, każdy poziom ma własne sanitariaty. Budynek przygotowany do indywidualnej aranżacji pod różnorodną działalność gospodarczą. Budynek mieszkalny stanowi willa z wydzielonymi dwoma osobnymi lokalami mieszkalnymi. Lokal na parterze o powierzchni 107m2, z nową instalacją gazową, dwufunkcyjnym piecem, wymienionymi oknami. Parkiet i ściany do odnowienia. Lokal na piętrze o powierzchni 130m2, w pełni wyremontowany - nowa instalacja c.o. gaz, piec dwufunkcyjny, wymienione okna, 6 par drzwi wewnętrznych, nowe parkiety, odnowione ściany. Do tego lokalu należy 23m2 poddasza z dwoma pokojami, balkonem oraz przygotowanym do wykończenia miejscem na łazienkę - co może stanowić w praktyce możliwość niezależnego mieszkania. Pozostałą powierzchnię poddasza stanowią pomieszczenia strychu. Budynek jest częściowo podpiwniczony, klatka schodowa po kapitalnym remoncie z wymianą balustrady, schody i balkony pokryte granitem. Dodatkowo zabudowę nieruchomości stanowi zespół trzech garaży od ul. Gołębiej, na których przebudowę, nadbudowę i rozbudowę zostało wydane pozwolenie na budowę. Projektowana przebudowa garaży na budynek usługowo-mieszkalny o projektowanej powierzchni użytkowej 194,70m2. Sporą część działki stanowi plac manewrowo-postojowy z kostki brukowej, o powierzchni 530m2. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, z wieloma możliwościami zagospodarowania, a jej umiejscowienie przy jednej z najładniejszych historycznych ulic Starego Miasta, stanowi niepodważalny atut.

  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
  • Szerokość działki (mb.): 24
  • Długość działki (mb.): 55
  • Teren ogrodzony: Tak
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu