Bochnia, ul. Oracka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
298 000 PLN
Powierzchnia
80,29 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0

Jeśli chcielibyście zamieszkać w samym sercu średniowiecznej Bochni, w niedalekiej odległości do sklepów, lekarzy, szkół i kościoła, a jednocześnie delektować się ciszą i spokojem, możliwością odcięcia się od zgiełku miasta na własnym podwórku - tak, jest to możliwe - mamy do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 80m2, w samym sercu Bochni - przy ul. Orackiej. Mieszkanie znajduje się na parterze domu wielorodzinnego, zbudowanego z cegły, mieszkanie posiada 4 pokoje w układzie amfiladowym, dużą kuchnię ze spiżarką, osobne wc i łazienkę, balkon na stronę wewnętrzną podwórza. Ściany zdrowe, wysokie pomieszczenia (3m), do lekkiego odnowienia. Dodatkowo w skład mieszkania wchodzi piwnica o pow. 41m2 oraz strych o powierzchni 38m2, a także zewnętrzne pomieszczenie gospodarcze o pow. 14m2. Podłogi - oryginalny parkiet i deska podłogowa, w kuchni, łazience i wc płytki. Nieruchomość położona w odległości 100m od Plant, następnie Galerii Bocheńskiej i Rynku, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Miasta, w sąsiedztwie pięknych willi.
Zapraszamy,

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Kierunek okien w pokojach: Zachód, Południe
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu