Bochnia, pl. Gazaris

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
25 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1

Mamy przyjemność zaoferować Państwu lokal biurowo - usługowy na wynajem, położony w centrum Bochni - naprzeciwko zajezdni busów - w jednym z najbardziej uczęszczanych miejsc w mieście.
Lokal o powierzchni 25m2, położony na 1 piętrze kamienicy, która jest w pełni zajęta prężnie funkcjonującymi lokalami użytkowymi i handlowymi.
Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia, z wydzielonym zapleczem socjalnym z szafkami i umywalką. Łazienka wspólna z dwoma najemcami z piętra.
Na podłodze płytki, okno z małym balkonem, wychodzące na stronę centrum miasta.
Czynsz wynajmu 1.000,- netto, w cenie czynszu woda. Również w cenie czynszu mycie klatki schodowej i łazienki. Ogrzewanie rozliczane z Właścicielem po zakończeniu sezonu grzewczego. Podlicznik prądu, klimatyzacja.
Brak wymogu kaucji!
Zapraszamy do prezentacji Lokalu :)

  • Klimatyzacja: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.1
  • Typ ulicy/drogi: Główna
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu