Leksandrowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
195 000 PLN

Do sprzedania bardzo atrakcyjna działka budowlana, położona w niezwykle urokliwym miejscu - Leksandrowej - 2 km od Nowego Wiśnicza. Działka ma powierzchnię 53 ar, szerokość 80mb, długość od 77mb do 60mb. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w 80% przeznaczona pod tereny mieszkalnictwa jednorodzinnego, 20% terenu - pas pod lasem, z przeznaczeniem rolnym. Działka znajduje się na wzgórzu z zapierającym dech widokiem na zamek oraz na cały Nowy Wiśnicz. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy od drogi, z utwardzonym dojazdem. Media w zasięgu ok 50m od działki.
Zapraszamy

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny zieleni, Tereny zabudowy mieszkaniowej
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Katarzyna Korpak

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Lido Nieruchomości sp.z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Lido Nieruchomości sp.z o.o. z siedzibą przy Kościuszki 13, 32-700 Bochnia (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres poczta@lidonieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu